2018 mezuniyet için elbise modelleri

2018 Mezuniyet İçin Elbise Modelleri

Mezuniyet ayları gelmişken vaktimizden bir hayli çalan, hepimizi bir dönem strese sokan “baloda ne giyeceğim?” sorusuna cevap arayanlar için 2018 trendlerinden derlediğimiz bu liste, heyecanlı sürecinize bir nebze de olsa ışık tutacaktır.

1- Siyah Elbiseler

Zamansız ve klasik parça olan siyah elbiseler davetlerin olmazsa olmaz renklerinin en başında gelir. Sizi daha zarif, zayıf ve ince göstermesinin yanı sıra kattığı asil hava da cabası. Siyah bir elbise giyerseniz kombininizi yine aynı renkte çanta ve ayakkabıyla tamamlayabilir, farklılık yaratmak isterseniz dore veya gümüş renkler de tercih edebilirsiniz. Açık veya toplu her saçı kaldırabilen siyah elbiseleri tercih edenler dudakları ön plana çıkaran makyajlar tercih edilebilir.

2- Rengarenk

Yaşınıza uygun, cıvıl cıvıl, genç ve dinamik ruhunuzu yansıtacak rengarenk elbiseleri giymekten çekinmeyin. Sevdiğiniz renkte tercih edeceğiniz bir elbiseyi yine başka canlı renklerle kombine edebilir ya da elbise ön planda olsun isterseniz nude tonlarla geçiş sağlayabilirsiniz. Örgülü topuzlarla kullanabileceğiniz bu elbise modellerinde makyaj sade olmalı.

3- Çiçek Desenli

Mezuniyet balosunda bahar esintisi hissettirmek isteyenlerin tercihi kesinlikle çiçekli desenlerden yana olmalı. Mevsime uygun, taze ve doğal gösteren bu elbiseler bu gece için en ideal tercihlerden biri olacaktır. Desenli elbisenizi sade ayakkabı ve çanta ile tamamlamak ise bütünde oluşacak karmaşayı engellerken sizi mükemmel bir görüntüye kavuşturur. Bize kalırsa saçlar elbise havasına uyacak şekilde açık kalmalı, yokmuş gibi sade bir makyajla stil tamamlanmalı.

4-Tulumlar

Sade şıklık için tulumlar bu sene de olmazsa olmaz moda trendleri arasında yerini almış durumda. Oldukça zarif, asil ve şık gösteren tulumları seçtiğiniz renge uygun ayakkabı ve çantalarla birleştirebilir, doğal saçlarınız ve iddialı makyajınızla gecenin yıldızı siz olabilirsiniz.

Yazar: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.