2018 rugan çizme modelleri

2018 Rugan Çizme Modelleri

Çizme Şıklığından Vazgeçemeyenler İçin Rugan Çizme Modelleri

Modaya düşkün, bakımlı ve şık olmak isteyen kadınların sıklıkla kullandığı bir ayakkabı türü olan çizmeler gün geçtikçe farklılaşmaya başlıyor. 2018’de de rugan çizme modelleri ön planda. Ama bilindiği üzere rugan dikkat çekici, zor kombin edilen ve şık giyinmeyi gerektiren bir modeldir. Ama doğru bir kombin yaparak rugan çizmelerle harikalar yaratabilirsiniz.

Her zamanki gibi siyah renkli rugan çizmeler en çok tercih edilen modeller oluyor. Bunda siyahın elbette daha kolay kombinlenebilmesi büyük rol oynuyor. Ama değişiklik yapmak isteyen, sıradanlıktan bıkmış, özgüvenli kadınlar her renk rugan çizmeleri de deneyebiliyor. Siyahtan sonra en çok bej, kahverengi, devetüyü renkleri tercih ediliyor. 2018’de ise uzun rugan çizmeler yerine kısa rugan çizmeler daha çok tercih edilmeye başlandı. Tabi çok uzun rugan çizmeler boyu kestiği ve çok dikkat çektiği için kısa rugan çizmeler genellikle daha şık durmaktadır.

Her Zamanki Dert: Bütçe

Tabii ki her kaliteli ve şık parçalar gibi rugan çizmelerin fiyatları da bazen bütçeleri zorlayabilir. Moda için gönlünden geçeni değil de mantıklı geleni almayı alışverişlerinde prensip haline getirmiş kadınlar bu konuda biraz zorlanmaktadır. İnsanın canının istediğini, gözüne hitap edeni almak istemesi çok doğaldır. Ama mantıklı alışveriş de hayat kurtarır. Bu ikisi arasındaki dengeyi kurmak gerekir. Bununla beraber kısa rugan çizmeler genellikle uzun rugan çizmelerden daha uygun fiyatta olmaktadır. 2018’de ise naylon görünümle rugan çizmeler hem daha hesaplı hem daha rahat ve dayanıklı olmaları sebebiyle daha çok tercih edilmeye başlanmıştır. Bu çizmelerin hem uzun hem kısa modellerini mağazalarda bulmak mümkündür. Ama kısa modelleri daha çok tercih edilmektedir. Bunun sebebi de hem daha uygun, hem de boyu kesmeyerek daha şık göründüğü için.

Yazar: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.