ay tutulması burçları nasıl etkiler

Ay Tutulması Burçları Nasıl Etkiler?

İlişkilere, özel hayata ve bireysel mücadeleye dayalı konularda değişiklikler olabilir. Hayatınızın akışında farklılıklar görülebilir. Bu dönemde yani ay tutulması döneminde bu değişikliklere dikkat edin. Duygular ve hisler ay tarafından kontrol edilir. Bu evrede içgüdülerimiz çok önemlidir. Kararlarımızda kalbimizin ve yönetici gezegenimizin büyük önemi vardır.

Sonuçları

İnsanlarda gerginliğe yol açan açı ise Neptün ile ayın kuracağı ilişkiye bağlıdır. Çelişki, duygu karışıklığı ve karamsarlık şüphelerinin her an artmasına ve insanların birbirlerini suçlamasına neden olabilir. Çevrenizdeki kimselere karşı güven hissettikleriniz değişebilir. Toplumda kendini lider olarak gören insanların özel hayatları parçalanabilir. İtibarları zarar görebilir. Kişisel hayatta hassasiyet ön plana çıkabilir.

Bu süreçte yapılmaması gerekenler

Aklın yerine kalbin ve duyguların hareket edeceğini için dikkatli olmalısın. Önemli konuşmaları ay tutulması zamanında yapmamalı işini yaşadığın çevreyi değiştirmemelisin. Hayatındaki öncelikleri hedeflerini ve hayallerini ulaşma yolunda çizdiğin yoldan sapmamalısın. Varsayımlarla hayatını değiştirmemelisin.

Aya göre bazı burçlar

Koç: Sosyal alanda yapmaktan sıkıldığınız etkinlikleri sonlandıracaksınız. Yönetici gezegeniniz olan Mars size bu dönemde olumlu ya da olumsuz çok yardımda bulunacak. Bu dönemden bir hayli etkilenecek ve sinirlerinizi kontrol etmek için çabalayacaksınız. Bu zamanda bu burç daha dikkatli olmalı.

Boğa: İş ve kariyer hayatınız için büyük bir dönüm noktası olacak. Kariyerinizde yükseleceksiniz. Ev ve ailenizle olan bağlantılarınızı güçlendirip onlarla daha uzun süre zaman geçireceksiniz. Zorlandığınız zamanlar olacak korkmadan çevrenizdekilerden yardım almayı öğreneceksiniz bu dönemde. Bu seni mutlu edecek.

İkizler: Hayata karşı sergilediğiniz duruşunuzu değiştireceksiniz. Bu dönemde daha bilimsel ve olgun biri olarak yaşayacaksınız. Uluslararası ve milli konularda sizin için güzel gelişmeler olacak.

Yengeç: Bu dönemde ortak iş yapmak sizin için zararlı olabilir. Kendi liderliğinizde ve tek başınıza işler yapacaksınız. Çevrenizdeki insanların maddi ve manevi sıkıntılarının farkına varacaksınız.

Yazar: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.