bakılan fallar gerçekten çıkıyor mu

Bakılan Fallar Gerçekten Çıkıyor Mu?

Fallar, enerjinin somut şeklidir. Birçok yönüyle geçmişimizle de örtüşen fallar, insanlığın var oluşundan bu günlere kadar var olmuştur. Fallardan öte ise evren tamamen bir enerji bombasıdır. Bu bomba o kadar şiddetli ki düşünemeyeceğimizden bile çok büyük bir yapıya sahip. Öte yandan bu yapı birçok şeyi düzenlemekle kalmaz bunun yanında geleceğe de yol verir.

1.Fal Türleri Nelerdir?

Fallar birçok dala ayrılmıştır. insanlık tarihinin eki dönemlerinde tarot kartlarının veya iskambil kartlarının yerinin taşlar ve farklı ritüel araçları tutardı. Fakat gelişen toplum ille bu da gelişti ve tarot kartları ve kahve falları ortaya çıktı. Fal yöntemleri aslında her devrin yapısına bağlı olarak değişim göstermiştir. Öte yandan bu ritüeller insanlar tarafından olukça çok kullanılmaktadır. Eski çağlarda taş ve sopalarla somut bir haber, veri almaya çalışan insanlar değişiyor ve normal gerçek kartlara yöneliyorlar.

2.Falların Gerçekleşir Mi?

Fallar insanın ve evrenin enerjilerinin birleşimi ile oluşur. Manyetik alan gibi insanlar ve evrende birçok şeyi itebilir ve bunun yanında çekebilir de. Fallar da aslında tam olarak gerçek olmasalar bile insanları teselli etmesi dolayısıyla aslında insanları harekete geçiren bir etmen olma özelliği taşımakta. Manyetik alanlarda olduğu gibi insanlarında manyetik alanları ve çekim kuvvetleri falın içeriği ile beraber harekete geçer ve böylece aslında insanlar fark edemeseler bile harekete geçerler ve falın bunu yaptığını düşünürler. Fakat aslında bu insanların insana veremediği teselli, cesaret ve özgüvenin, fal tarafından verilmesinden kaynaklanıyor.

Yani fallar aslında bir enerji fakat somut yapıya sahip ve insanlara yol şeklini göstermiyor, sadece tarif ediyor. İnsanlar ise, telefonlar içerisindeki uygulamalar ve falcıları söylediklerinin, geleceği şekillendirdiğinden çok, direkt olarak doğru gerçekleşecekleri söyledikleri kanaatindeler.

Yazar: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.