bb krem nedir herkes kullanabilir mi

Bb Krem Nedir, Herkes Kullanabilir Mi?

Bb krem renk eşitleyici olmak ile birlikte fondöten görevi de görmektedir. Bb krem doğal bir görüntü isteyen kişilerin tercihidir. Bb kremde de normal fondötenlerde olduğu gibi renk tonları vardır. Cildin daha canlı ve yenilenmiş görünmesini sağlar. Bb krem fondötenler gibi deri yüzeyini kapatmaz bu neden ile deri nefes alabilir.

Cilt sağlığı açısından da Bb krem çok daha uygundur. Bb kremi, bayan ya da erkekler kullanabilir. İçeriğinde cilde zarar verecek maddeler yoktur. Aksine beleyici bir kremdir. Fakat herhangi bir maddeye alerjisi olan kişiler için kullanımı doğru olmayacaktır. Herkes Bb kremi teninde kullanabilir. Herhangi bir yan etkisi olup olmadığını görmek için ilk olarak çok küçük şekilde çene altına uygulanabilir. Uygulamadan bir ya da iki saat sonra silinerek, kullanılan bölge kontrol edilebilir. Herhangi bir reaksiyon yok ise, rahatlıkla kullanımı yapılabilir.

Bb Krem Fondöten Olarak Kullanılabilir Mi?

Bb krem cilt tonunu eşitler. Fakat, kapatıcı özelliği fondötenler kadar fazla değildir. Cilt kusurları az olan kişiler için uygun olacaktır. Fakat, aşırı şekilde leke olan ciltlerde kapatıcılığını göstermeyecektir. Cilt sorunları yaşayan kişiler, fondöten altına Bb krem uygulayabilirler. Ya da Bb krem üzerine yağsız pudralar kullanılabilir. Bb krem, cilt besleyici olduğu için akşam makyajları için daha etkili olacaktır. Gündüzleri ise, yağlanma sorunu olan kişiler, mutlaka yağsız pudra ile birlikte kullanmalıdırlar. Bb krem az ve ince tabaka halinde uygulanmalıdır.

Bb Krem Nerede Satılıyor?

Bb kremi kullanan kişilerin sayısının artması ile sahte üretimlerde başladı. Bu neden ile alınacak Bb kremler, kozmetik markalarından ve eczanelerden alınmalıdır. Kadın kozmetik ürünleri satan markaların bazıları Bb kremi üretip satmaktadırlar. Bu markalardan alınan Bb kremler, amacına uygun olacaktır. İnternet sitelerinden de sipariş verilebilir.

Yazar: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.