burçlar ve özellikleri nelerdir

Burçlar Ve Özellikleri Nelerdir

Burçlar ve Özellikleri

Burçlara ve özelliklerine bakmadan önce Astroloji’yi bilmemiz gerekir.

Astroloji yıldızların ve Dünya da ki etkilerini belirlemeye ve bu etkilerin insanlar üzerinde ne gibi bir sonuçlar doğuracağını araştıran bilimdir.

Burçlar

1) Koç Burcu : Kısaca yöneten bir burçtur. Doğalarında yönetme vardır. Oldukça girişimcilerdir. Hayatta karşısına çıkan zorlukları geçebilir hemen cevap ve kendilerine yapılan kısıtlamalardan pek haz almazlar.

2) Boğa Burcu : Tembel bir havadadırlar ve sıkıcı olurlar. Aynı zamanda pratik ve güvenilir ayrıca uyumludurlar. Sanata düşkün oldukları kadar kendi güzelliklerine de oldukça düşkündürler.

3) İkizler Burcu: Kendileri güvenilmez ve değişkendirler. olayları çok çabuk kavaraya bilirler, uyumludurlar.

4) Yengeç Burcu : Oldukça hassas ve naziktirler. Merhamet duyguları baskındır. Oldukça iyi bir eş ve sevgileri vardır. Tutumludurlar.

5) Aslan Burcu : Otoriter ve diktatörlük baskındır. Cömert ve yaratıcıdırlar.

6) Başak Burcu : Oldukça detaycıdırlar. Titizdirler. Dağınıklık sevmezler ve en güzel eş adaylarındandır.

7) Terazi Burcu : Sanata oldukça yatkındırlar özellikle güzel sanatlara. İdealist çekimli ve taraf tutmazlar. Oldukça kararsız ve dengesiz tavırlar sergileyebilirler.

8) Akrep Burcu : Sır tutabilirler. Duygularını asla belli etmezler. Kin tutar Kıskanç ve alıngandırlar. Olayların merkezi hep kendileri olmak isterler.

9) Yay Burcu : Hayattan zevk alırlar, neşeli, keyifli bir karakter yapıları vardır. Çok fazla iyimserdirler bu onlara kötü olarak dönebilir.

10) Oğlak Burcu : Çalışmaktan zevk alırlar. Kararlı oldukta isteklidir. Tam bir sabır taşıdırlar. Dik başlıdırlar.

11) Kova Burcu : Kafalarına göre hareket ederler. Bağımsızdırlar. Çoğu şeye muhalif olabilirler. Ve kendilerini beğenmiş dikkat çekmek isterler.

12) Balık Burcu : Kalpleri oldukça yumuşaktır. Aşka düşkündürler, sevgiye ihtiyaç duyarlar. Çevresine yardım ederler ve iyi niyetlidirler. Bu kişiler Aynı zamanda alıngan ve çekimser davranışlar sergilerler.

Yazar: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.