dekorasyonda en yeni trendler nelerdir

Dekorasyonda En Yeni Trendler Nelerdir

Dekorasyon denince akla neler gelmiyor ki. İşte akla gelenler bu denli fazla olunca tasarımcıların ve üretici firmaların destekleri ile birlikte trendler de son hızla değişiyor.

Peki dekorasyonda en yeni trendler nelerdir sorusuna verilen son cevapların ne olduğunu merak ediyor musunuz? Gelin beraber inceleyelim.

Mobilyada Country Rüzgarı Dinmiyor

Eski nesnelerin tekrar dönüşüme katılması açısından da ekolojik faydalar sağlayan country mobilya kullanımı yine vazgeçilmezler arasında. Eski eşyaların yeniden değerlendirilmesi ve daha önce çöpe atılan eskilerin kullanılarak yeni nesneler oluşturulmasına da olanak sağlayan bu trend eğlenceli ve ilginç olduğu kadar ekonomik çözümler de sunuyor.

Pastel Tonlar ile Pastoral Esintiler Artık Odalarda Yerini Alıyor

dekorasyonda en yeni trendler nelerdir-1

Çok değil 5 yıl öncesine kadar canlı, iddialı ve cesur boya ve kumaş renkleri odaları süslerken minimalizm ve teknolojinin de elvermesiyle yerini pastel tonlara bıraktı. Pastel tonlar sayesinde çok daha nefes alan mekanlar yaratılabilirken bunları destekleyecek kumaş renklerinin de piyasada yer alması ile birbirini destekleyen kombinler artık dört duvar içinde doğanın renklerine kavuşmamıza izin veriyor.

Ahşap Her Yerde

Zeminden sonra duvar kaplamaları, mutfak tezgahları derken ahşap artık her yerde. Aydınlatma ürünlerinden ıslak hacim aksesuarlarına kadar daha önce kullanmaya cesaret edemediğimiz noktalarda ahşabın sıcaklığını görebiliyor olmak hem keyifli hem de heyecan verici yeni bir tecrübe. Uzun yıllar ahşabı dekorasyonun birçok alanında çok daha değişik yöntem ve biçimlerde göreceğimize şüphe yok.

Kirlenmekten Korkmayan Zeminler

Temizlenmesi konusunda birçok tereddüdümüz bulunan zeminler kir saklaması açısında artık koyu seçilmek zorunda değil. Temizlenme sırasında aşınmayan, uzun ömürlü ahşap zeminlerin yan sıra ahşaba özdeş seramik zeminler ile birlikte açık tonlar artık ayaklarımızın altında. Bu sayede hem odalar daha aydınlık hem de mobilya ve duvar rengi seçimlerinde çok daha özgürüz.

Yazar: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.