doğum günleri kişilik özelliklerimizi belirliyor

Doğum Günleri Kişilik Özelliklerimizi Belirliyor

Her Bir Yıldız Haritası Benzersizdir

Doğduğumuz anda gökyüzü cisimlerinin birbirleri ve kendileri itibarıyla almış olduğu konum bizim yıldız haritamızdır. Bu haritanın yorumlanması ile astroloji analizimiz yapılmaktadır.

Zaman daima ileri akan bir mevhumdur ve gezenlerden bir kaç tanesi eski komlarına yıllar sonra gelseler bile geri kalan gök cisimleri ile asla aynı konuma gelememektedirler. Bu sebeple nasıl ki dünyaya gelmiş her bir insan benzersiz ise, bu insanların haritaları da benzersizdir. Zira harita, kişinin tepeden tırnağa hayat analizidir.

Doğum Saati Ve Tarihimiz Karakterimizin Şifreleridir

Doğum günü, doğum saati ve doğum yeri astrolojinin vazgeçilmez malzemeleridir çünkü bu bilgilere göre gezegenlerin Dünya ve birbirleri ile olan konumlarının karakterimizi nasıl etkilediğini görürüz. Bilindiği üzere bir sene 12 aya bölünmüş ve her ay bir ayın bir burcu temsil ettiği teorisinden hareket edilmiş ve zaman içerisinde bu teorinin doğruluğu gözlemlenmiştir.

Burçlar çeşitli insan karakterleri ve özelliklerini temsil ederler. Örneğin kişinin doğduğu an haritasında güçlü olan etkilere göre kişi İkizler gibi düşünen ve konuşan fakat Oğlak kadar sakin ve dürüst cümleler seçen biri olduğu için “İkizler burcu ama hiç benzemiyor” yorumlarına maruz kalabilir. Bir diğer yandan kişilik özellikleri Yengeç burcu kadar duygusal ve sakinken aşık olduktan sonra Akrep gibi kıskanç ve acımasız bir tarza bürünebilir ve kişi evlenip anne olduktan sonra tamamen Akrep özellikleri gösteren birine dönüşebilir.

Her Burç Temsil Ettiği Ayın Ve Bulunduğu Mevsimin Özelliklerini Yansıtır

Örneğin Koç burcu insanı son derece enerjik, hemen her konuda ani karar vermeye ve pes etmemeye meyillidir. Koç burcunun ayı olan Mart ayı doğanın tamamen kış mevsiminden sonra ani bir enerji ve bereket patlaması ile her yerin yeşermeye başladığı, ilk cemrenin toprağa düştüğü aydır. Bu sebeple her burç, temsil ettiği aya dair özellikler barındırarak bizlere de bu özellikleri aktarır.

Yazar: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.