en sevilmeyen burç hangisi

En Sevilmeyen Burç Hangisi?

Burçlar, doğduğumuz gün ve saatin gezegenlerle orantılı olarak hayatımızı ve karakterimizi büyük ölçüde etkilediği on iki takımyıldıza verilen ortak isimdir. Altısı kuzeyde, altısı güneyde bulunan on iki gezegeni simgeler ve her ay güneş bu gezegenlerden birine girer. Bunlardan dört tanesi mevsimleri başlatır ve yine dört element ile simgelenir. Ateş, hava, su ve toprak elementlerinden hangisine aitseniz karakter özellikleriniz de buna göre şekillenir.

Gerçekten Karakterimizi Yansıtır Mı?

Dünya enerjilerden ibarettir. Yeryüzüne ulaşan kozmik ışınlar ruh halimizi belirleyebilir. Direkt beyin sistemimize ulaşan bu ışınlar hal ve hareketlerimizle birlikte yeteneklerimizi, duygu durumlarımızı ve olaylara bakış açımızı derinden etkileyebilir. Kişiliğimizin oluşması ve karakter özelliklerimiz doğduğumuz andan itibaren bu kozmik ışınlar ile belirlenir.

Burçların günlük yorumları biraz fal kısmına girmekle birlikte, asıl karakter özelliklerimizi daha doğru yansıttığı görüşü daha hakimdir. Astroloji fallardan ziyade gezegenlerimizin karakter üzerindeki etkisini inceler Burç özelliklerimiz elbette toplumda bir yer edinmiştir. Bazıları çok sevilirken insanların beyninde kodladığı sevilmeyen burç kategorisi de vardır.

En Sevilmeyen Hangisi?

Bu durum kişiden kişiye farklılık gösterirken genel bir inceleme yapmak oldukça zor. İnsanların genellikle sevmediğim olarak tanımladığı iki tane dikkat çekiyor: Aslan ve İkizler.
Aslan, kendine güvenen bir yapıdan ziyade egoist bir yapıya sahiptir. Lider ruhlu, dediğim dedik, kendini kusursuz zanneden, asla eleştiriye gelemeyen ve kendini beğenmiş özelliklere sahip olan aslan burcu kadın ve erkekleri toplum tarafından pek sevilmiyor.

İkizler ise toplumda yalancılığı ve ikiyüzlülüğü ile nam salmış durumda. Çoğu şizofrenin ikizlerden çıkması bu durumu da etkilemiyor değil. Ayrıca çok fazla ve boş konuşmaları da uzak durulması gereken insan tipi statüsüne giriyor. Kadını da erkeği de toplumda hep “aldatan” sınıf konumunda.

Yazar: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.