esmer kadınlar hangi renkleri tercih etmeli

Esmer Kadınlar Hangi Renkleri Tercih Etmeli?

Renk seçimi oldukça zor ve uğraştırıcıdır. Her renk her cilt rengine uygun olmayabilir. Esmerler donuk ve kahverengi gibi ten rengine yakın renkleri tercih etmemeliler.

Pastel ve sıcak renkler esmerlere en çok yakışan renklerdir. Kıyafetlerinizde daha canlı ve sıcak renkler tercih edin.

SİYAH

Siyah renk esmer tenli kadınların da kullanabileceği bir renktir. Siyahı pantolon ya da etek şeklinde kombinleyebilirsiniz. Üst parçalarda siyah teninizin rengini yansıtmayacağı gibi sizi boğuk gösterir.

KIRMIZI

Kırmızı renk her kadına yakışır. Özellikle esmer tenli kadınlar için ateş rengi oldukça çekici ve güzel bir renk seçimidir. Saçınız ve ten renginiz koyu ise açık renkli kırmızıyı da tercih edebilirsiniz. Bu rengi kırmızı bir rujla tamamlamanız sizi göz alıcı bir görüntüye kavuşturacaktır.

PEMBE

Pembe renk esmerlere en çok yakışan renklerden biridir. Bu renk sizi daha göz alıcı gösterir. Saç renginiz açık ise pembe rengin koyu tonları tercih edin. Daha koyu saç ve cilt rengine sahipseniz açık renk pembe sizin için ideal bir renk olacaktır.

SARI VE TONLARI

Sarı renk her cilt rengine gitmeyen ve oldukça zor kombinlenen bir renktir. Esmerlere kırmızıdan sonra en çok yakışan rengin sarı olduğu tartışmasız bir gerçektir. Esmer tenli kadınlar kombinlerinin her parçasında gönül rahatlığıyla sarının her tonunu kullanabilirler.

BEYAZ

Beyaz rengi özel günlerde ve günlük kombinlerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Beyaz renk sizi oldukça canlı ve parlak gösterecektir.

YEŞİL VE MAVİ TONLAR

Saçlarınız açık ten renginiz daha koyu ise daha koyu yeşil ve mavinin tonlarını tercih edin. Özellikle petrol mavisi ve zümrüt yeşili sizi zarif ve şık gösterecektir. Saçınız ve teniniz koyu ise açık yeşili kullanabilirsiniz.

Yazar: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.