ev dekorasyonlarında hangi renkler trend

Ev Dekorasyonlarında Hangi Renkler Trend?

Her gelen yeni yılla birlikte yepyeni trendler ortaya çıkmaya başlar. Dekorasyon dergileri yeni yılda yepyeni trendlerle karşımıza çıkmaktadır. 2018 dekorasyon trendlerinde sizi nelerin beklediğini merak ediyorsanız yazıyı okumaya devam edin.

2018 Trend Renkleri

Ev dekorasyonunda en önemli unsurlar biri de renklerdir. Bu senenin trendi ise pastel renklerin ağırlıklı olduğu yeşil, mavi ve turkuaz. Bu tonların ağırlıklı olduğu sezonda koyu mavi, lacivert, açık gri gibi renklerle de kombinler yaratmak mümkün.

Sadelik Ön Planda

Geçmiş yıllardaki gösterişli tasarımlar bu yıl özelliğini yavaş yavaş yitirdi. Artık sadelik ve şıklık ön planda! 2018’nin trend renkleri mobilyalarda dizayn için kullanılırken şıklığını kaybetmeyen krem rengi, açık yeşil, açık mavi, açık kahverengi gibi renklerde popülaritesini koruyor. Bu renkleri bütün mobilyalarda kombin etmek hala mümkün.

Klasik renkler hala rövaşta!

Küllü gri koltuklar, beyaz halılar, siyah lambalar, bej rengi mobilyalar, şampanya rengi duvarlar hala kadınların vazgeçilmez tutkusu. Pastel renkler evinizi rengarenk yapıp, cıvıl cıvıl hissettirirken klasik renkler evinize sıcak bir şıklık katacak.

2018 Trend Mutfak Renkleri

Kadınların özenerek dekorasyonunu yaptığı mutfaklar da bu yıl cıvıl cıvıl. Pastel tarzı renklerin ağırlıklı olacağı mutfak dolaplarını country tarzı masalar ve halılar tamamlayacak. Bu yıl Pastel renklerin iç ısıtıcı halini ve cıvıl cıvıllığını evinizde hissedeceksiniz.

Çocuk Odası Trend Renkleri

Evinizin neşe kaynağı çocuklarınızın sevimli dekoratif detaylarla oluşturulmuş çocuk odalarında, sakin ve huzurlu bir alan oluşturmak için bebek pembesi ile deniz mavisinin şirinliği bir arada kullanın. Yatıştırıcı bir çocuk odası için 2018 yılının trendi olan pastel tonları tercih edin.

2018 Yılında Evinizde “Orman Banyosu” Dokunuşu

Evinizde “Orman Banyosu” dokunuşunu görmek bu yıl da mümkün. Son yıllarda kullanılan iç açıcı ve sakinleştirici renkler hala trendler arasında. Fıstık yeşili, yaprak yeşili, elma yeşili, koyu yeşil gibi renkler “Orman Banyosu” dokunuşunu yakalamanıza yardımcı olacak.

Yazar: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.