evde zayıflamak için 5 kür

Evde Zayıflamak İçin 5 Kür

Çoğu insan Zayıflamaya ve spor yapmaya vakit bulamaz. Evde yapılabilecek birbirinden lezzetli ve sağlıklı kürler uygulandığında zayıflanır. Aşağıdaki listede sağlıklı, masrafsız, kolay hazırlanan ve hızlı zayıflatan 5 kürden oluşan yöntemler yazılmıştır.

Limon Suyu Kürü

Limon hem metabolizmayı hızlandırdığı hem de yağ yaktırdığından uygulanan bir kürdür. Günlük olarak hazırlanmalı, üç öğün öncesi ve ara öğünlerde tüketilmelidir.

Karışımın Malzemeleri Ve Hazırlanışı

Bir sürahinin içine; 5 6 adet limon suyu, yemek sirkesi, su, bal, nane yaprağı, zencefil, buz, çubuk tarçını koyarak karıştırılır. Hazır hale geldiğinde buzdolabına konulmalı ve günlük tüketilmelidir.

Akdeniz Salatalı Kür

Çok sağlıklı ve tercih edilen kür türlerinden bir tanesidir. Bu kürle sağlıklı olmak için meyve ve sebze tüketilmelidir. Yeşil sebzelerden oluştuğu için bu kür her öğünde tüketilebilir.

Limonlu Yoğurt Kürü

Ödem söktüren, zayıflama ve metabolizma hızlandıran kürdür. 2 hafta her gün uyumadan önce yenilmelidir.

Malzemeler Ve Hazırlanış

Bir kasenin içine 3 4 kaşık yağsız yoğurt koyulur, üstüne yarım limon suyu sıkılır ve 1 çay kaşığı pul biber dökülür. Malzemeler karıştırılarak kür hazır hale getirilir. Günlük olarak yapılmalı ve tüketilmelidir.

Maydanozlu Limon Kürü

Bu kürün yapılması için 16 17 adet maydanoz 1 su bardağı su ve 1 adet limon gerekmektedir. Maydanozlar önce yıkanır yıkandıktan sonra kıyılarak blenderden geçirilir. Suyu çıktığı zaman bir sürahinin içine tüm malzemeler koyularak karıştırılarak hazır hale getirilir. Bu kürü 15 gün her sabah aç karnına içilmelidir.

Sarımsaklı Çay Kürü

Aşamaları; 3 4 adet sarımsak ezilir. Büyük bardağı kaplayacak zencefil 8 dakika kaynatılır ve bir sürahinin içine malzemeler birleştirilir. 2 3 çay kaşığı kadar limon suyu eklendikten sonra soğumaya bırakılır. Soğuduktan sonra her sabah ve akşam tüketilmelidir.

Yazar: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.