hangi burç hangi zamanda evlenmeli

Hangi Burç Hangi Zamanda Evlenmeli?

Yıldızlar nasıl bir insan olduğumuzu belirlerken gelecekte nelerle karşılaşacağımız hakkında da bilgi veriyor. Astrolojide yedinci ev olarak bilinen evlilik evi burçların evlenmesi gereken ideal yaş hakkında bilgi veriyor.

Evlilik İnsanları

Koçlar kendilerini hazır hissettiklerinde mutlu bir evlilik yapabilirler. Onlar için en doğru evlenme yaşı 28’den sonrasıdır.

Boğalar gerçekten güven duyacaklarını insanı bulduklarına emin olmak isterler bu yüzden evlenmek onlar için zordur. Bu güven sağlandığında evlenebilirler, onlar için ideal evlenme yaşı 25 sonrasıdır.

Burcu ikizler olanların evlenme fikrine sıcak baktıkları söylenebilir. Bu kararı doğru insanı bulduklarına inandıklarında alabilirler. Onlar için evlenme yaşı 28 ve sonrasıdır.

Yengeçler, Aslanlar, Boğalar…

Yengeçler evlenmek için yaratılmıştır. İlgi ve romantizmden hoşlanan yengeçler için ideal evlilik yaşı 25’den sonrasıdır.
Doğru evlenme yaşı 28’den sonrası olan aslanlar kendilerini daima mutlu edecek birini bulduklarına inandıklarında evlenebilirler.

Başaklar mükemmeliyetçi bir evliliğin peşindedirler. Onlar için tüm şartların eksiksiz tamamlanması gerektiğinden evlilik yaşları 30 ve üzeridir.

Teraziler burç olarak güvene en çok ihtiyaç duyandır onlar için güven aşktan önemli sayılır bu yüzden önce o güveni bulmaları gerekir. Onlar için ideal yaş 25 ve üstüdür.

Tutkuyla aşık olan akrepler evliliğe ikna olduklarında mutlu ederler. Akrepler güven duydukları insanla 25 ve sonrasında evlenebilirler.

Yayların evlenmek için belli bir olgunluğa erişmeleri gerekir. Onlar için ideal evlenme yaşı 28’den sonrasıdır.

Oğlakların mantık evliliğinden yana oldukları söylenebilir, 27 ve sonrası onlar için evlenme yaşıdır.

Özgürlüğüne düşkün olan kovalar mantık insanı oldukları halde aşık olduklarında mantıkları devre dışı kalır. Kendine en yakın insanı bulduğunda bu kararı alabilir, 25’den sonrası onun için uygundur.

Balıklar mutluluk ve huzuru bulduklarına inandıklarında evliliği tercih ederler. 25 sonrası onlar için ideal evlenme yaşıdır.

Yazar: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.