hangi burcun neye karşı takıntısı var

Hangi Burcun Neye Karşı Takıntısı Var?

Her insan doğarken, gezegenlerin ve yıldızların o anki konumlarına göre şekillenen çeşitli kozmik etkilere maruz kalır. Aynı zaman diliminde doğan insanların benzer karakteristik davranışlar sergilemesinin sebebi doğum anında Güneş’in Zodyakta bulunduğu burcun özelliklerini kişiye yansıtmasıdır. Bu etkiler her zaman olumlu olmayabilir kişiye olumsuz özelliklerle birlikte tuhaf takıntılar getirebilir. Zodyağın her 12 burcunun da farklı farklı takıntıları olduğunu biliyor muydunuz?

Koç

Sosyal ortamda ilgi odağı olmak ister. Her konuda diğer insanlardan üstün olmak ister. Kazanmaya programlıdır. Kafasına koyduğu şeyi mutlaka yapar. Bencildir, hedeflerine giden yolda tehdit oluşturursanız sizden vazgeçebilir.

Boğa

Maddiyat odaklı yaşar bu sebeple duygusuz bir imaj çizebilir. Kişileri ve olayları maddi yönden sınıflandırır maneviyat ikinci plandadır. Sabit fikirlidir, fikirlerini değiştirmeniz neredeyse imkansızdır.

İkizler

Hayatı keyfine göre yaşar. Eğlence insanıdır. Sosyal çevresi önemlidir bu sebeple çevresi oldukça geniştir. Boş boğazdır, sır tutamaz. Bir konuda karar verirken ruh haline göre karar verir.

Yengeç

Sevilmeyi her şeyden çok ister. Kendini yüceltmeyi sever. Dramatiktir, yalan söylemeye, abartmaya meyillidir. Çok kıskançtır. Gerekli gereksiz her şeyi kendisine ve ailesine tehdit olarak görebilir.

Aslan

İltifat almaya bayılır. İlgi manyağıdır. Mükemmeliyetçidir, her şeyi eleştirir. İlişkisinde karşı taraf figürandır. Sırf beğenilmek için önüne dünyaları serer hak ettiği değeri göremezse çeker gider.

Başak

Paranoyaktır her şeyden nem kapar, takıntı yapar. Hafızası çok kuvvetlidir, yaptığı iyiliklerin tek tek hesabını tutar yeri gelir başınıza kakar.

Terazi

Pratik değildir, detaylarda boğulur. Obsesiftir, düşüncelerinde boğulur. Bir karar alırken sonuna kadar irdeler, irdelediğiyle kalır bir sonuca varamaz. Gereksiz harcadığı enerji yüzünden yorulur, işleri zamanında bitiremez.

Akrep

Yapılan yanlışı asla affetmez, bedelini mutlaka ödetir. Özgüveni çok yüksektir. Her gündemin onunla ilgili olduğunu düşünebilir, sanrılara kapılabilir. Fesattır, herkesi potansiyel düşman olarak görebilir.

Yay

Kimseye bağlanamaz, özveride bulunamaz. Kendisini alakadar etmiyorsa hiçbir şey için kılını kıpırdatmaz. Mücadele etmeyi sevmez, olumsuzluklara tahammül edemez.

Oğlak

Kontrolcüdür, yaptığınız hatayı yüzünüze vurur. Sinsidir, gerçek düşüncelerini asla belli etmez. Pintidir, üç kuruşun hesabını yapar. Öfkesi kontrolsüzdür.

Kova

Çabuk etki altında kalır. Başkalarının hayatlarına özenir. Dengesizdir, düşünceleri sürekli değişir. Genel olarak iç dünyasında memnuniyetsizdir.

Balık

Geleceğini hayalleri üstüne inşa eder çok geçmeden yıkılır. Beceriksizdir, planlarını hiçbir zaman gerçekleştiremez, eline yüzüne bulaştırır. Cesaretsizdir, gerçeklerle yüzleşmeye korkar.

Yazar: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.