kadınları çekici gösteren kıyafet seçimleri

Kadınları Çekici Gösteren Kıyafet Seçimleri

Hayalindeki adamı elde etmek isteyen her hanım, ilk görüşmeye gittiğinde mutlaka akılda kalmak ve bir iz bırakmak ister. Bilim insanlarının kanıtladığı bir gerçek de, hanımların tercihleri ile giydikleri kıyafetlerin erkekler üzerinde inanılmaz bir etkiye sahip olduğudur. Karşısındaki erkeğin gözlerini üzerinden alamamasını, tekrar tekrar bakmasını sağlamak yine hanımların ellerinde. İşte bunun için birkaç tüyo geliyor şimdi:

– Giysilerinde Aşkı ve İhtirası Anlatan Renkleri Tercih Etmek:

Kıyafet her zaman önemli. Özellikle kırmızı renkli elbiselerin, erkeklerde cinsel arzuları artırdığını ve harekete geçirdiği bilinen bir gerçek. İşte bundan hareketle yapılan birçok araştırmaya göre: Erkekler bu renk kıyafet giyen bir hanımın 1000 metre öteden bile ayırt edebiliyorlar.

-Asaleti Temsil Eden Elbiseleri Tercih Etmek:

Karşıdan gelirken üzerine giydiği siyah bir elbiseyle dikkat çekmeyecek bir hanımefendi yoktur. Moda ikonları diyorlar ki: Eğer düzgün vücutlu ve siyah giyimli bir hanımefendi, erkeklerin olduğu bir ortama girerse, orada bakışlarıyla o hanımı incelemeyecek bir erkek olamaz.

-Giysilerin Altına Uzun Topuklu Ayakkabılar Tercih Etmek:

Dergi ve gazetelerde yapılan araştırmalar gösteriyor ki: Erkekler uzaktan gelen topuk sesine kayıtsız kalamıyor ve giysilerinin altına topuklu ayakkabı giymeyi tercih eden hanımlardan, diğerlerine oranla daha çok hoşlanıyor. Çekici buldukları bu hanımlara daha hızlı yaklaşıyor.

-Fit ve Şekilli Bir Vücut Yapısı İçin Hazırlanmış Elbiseler Tercih Etmek:

Hakkında yapılan araştırmalar gösteriyor ki; Kadın için erkekler, karşılarında düzgün ve dolgun bir vücut yapısına sahip karşı cinsten birini gördüklerinde, inanılmaz ölçüde etkileniyor ve uzunca süre kendilerine gelemiyorlar. Özellikle kum saati görünümünde ve üzerine giydiği elbisenin vücut hatlarını belli ettiği hanımları daha dikkat cezbedici bulunuyor.

-Kolları Açık Bluz ve Kolları Açık Elbise Tercih Etmek:

Sadece uzun bacaklara sahip olanlar değil, sıkı ve diri kol kaslarına sahip olanlar erkekler tarafından çok beğeniliyor. Ayrıca bu tarzda giyilen elbiselerin, hanımları olduğundan daha zarif gösterdiği düşünülüyor.

Yazar: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.