kadınların erkeklerde aradığı 5 önemli özellik

Kadınların Erkelerde Aradığı 5 Önemli Özellik

Çoğu ikili ilişkiler kadın ve erkeklerin birbirlerinden beklentileri ve algıları farklıdır. İlişkiye başlarken ve ilişki henüz yeni iken hem kadın hem de erkek taraf karşısındakini olduğu gibi kabullenebiliyor. Ancak daha sonra çiftlerin birbirinden beklentileri farklılaşıyor ve kendi istediği gibi olmasını istiyorlar. İlişkinin ortalarında olduğu gibi başta da kadınların erkeklerden istediği bazı özellikler bulunmaktadır. Bu özelliklerin bulunması ile kadınların erkeklerden hoşlanması ve ilişkiyi ileri taşıma düşünceleri artmaktadır.

SEVGİ

Kadın ve erkek arasındaki ilişkilerde ilişkiye başlamadan karşılıklı iki cinsin birbirine karşı beslediği en yoğun duygu aşktır. Ancak bu aşk belli bir süre geçtikten sonra yerine sevgi duygusuna bırakmaktadır. Çiftlerin aralarında birbirine besledikleri sevgi ilişkiyi yürüten özelliklerin başında gelmektedir. Özellikle kadınların aradığı özellikler kategorisinde en başta gelmektedir. Kadınlar sevgisiz aşksız yapamayan varlıklardır. Ömür boyu bir erkeğe ait olmak için sevilmeleri yeterlidir.

SADAKAT VE DÜRÜSTLÜK

Kadınların erkeklerden istediği beraberler iken ilişki sırasında daima kendisine sadık olunmasıdır. İlişki esnasında kadınların erkeklerden istediği ve belki de en çok korktuğu konuların başında gelmektedir. Başka bir hem cinsine yönelmesi başa gelebilecek en kötü durumlardan biri haline gelmiştir. Kendilerine karşı hep dürüst olunmasını istemenin yanı sıra bunu bir takıntı haline getirenler de vardır. Erkeklerin size sadakat olması için bazı önlemleri almanız gerekmektedir. Onu çok fazla sıkmamalı ve ilişkinizi özgür bir şekilde yaşamalısınız. Karşılıklı dürüstlük anlayışı içerisinde devam eden bir ilişkide sadakat ve dürüstlük yadsınamaz bir durum haline gelecektir. İlişkiyi devam ettiren en önemli  özellik haline gelmiştir.

KORUMACI ÖZELLİĞİ

Kadınlar genellikle her türlü koşul ve şartlarda içinde bulunduğu zor durumlara karşı korunmak, kollanmak istemektedir. Koruyucu bir erkek sayesinde kendini daha güvenli  hissetmenin yanı sıra arkasında güçlü bir erkeğin olduğunu bilmeleri onlara güven verir.

İŞ VE MESLEK SAHİBİ OLMASI

Kadınların erkeklerden istediği ve olması gereken en önemli özelliklerin başında iş sahibi veya bir meslek edinmiş olması gelmektedir. Erkeklerin kendi ayakları üzerinde durması kadınlara bir cazibe gibi gelmektedir. Bu şekilde ileride daha konforlu ve refah bir hayat süreceğini düşünürler. Günümüz koşullarında erkeklerin kesinlikle çok iyi bir işte çalışıp gelirlerinin iyi olması kadınlarda çok fazla pozitif düşüncelere sebep olmaktadır.

Yazar: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.