kahve falı uygulamaları gerçekten biliyor mu

Kahve Falı Uygulamaları Gerçekten Biliyor Mu?

Kahve falları, özellikle de normal hayatta aşırı derecede pahalı olması nedeniyle uygulama düzeyinde yeni bir başlangıç yaptı. İnsanların geleceği hemen öngörme merakı ve bunu parasal yollara çevirme isteği güden insanlar tarafından, istemli şekilde üretilen bir süreçtir. Aşırı derecede hurafelere inanan toplumumuz, kahve içmede sıralamanın ön sıralarında yer alıyoruz ve bunun yanında parasal anlamda sıkıntı çeken insanlar bulunuyor. Bu ise hem uygulamalar yoluyla fal bakılmasına hem de bu uygulamalardan medet umulmasına neden oluyor.

1.Kahve Falında Gerçeklik Payı

Kahve falı bilinenin aksine, gerçekleşme ihtimali olan bir ritüeldir. Çünkü Dünya büyük bir enerji yapısına sahip. Doğal olarak, insanlar da enerji içerisinde, ayrıca insanlarda bu enerjiye sahip. Böylece enerji yoluyla istenilen durumlar ve istenilmeyen durumla düzenlenebilir. Tıpkı manyetik alan etkisi gibi. Aslında fal gerçeği söylemez. Falın etkisi ile fal içerisindeki söylemlere göre kendini düzenler. Bu enerjinin insanlar üzerindeki etkisidir.

2.Uygulamalar Yoluyla Kahve Falı Bakılması

Kahve falı bakan uygulama programları kadar kahve falı bakması için binlerce kişinin üye olduğu ve bu üyelik süreci sonunda önemli meblağlarda paralar kazanan insanlar bulunuyor. Yani sadece para amaçlı günde dört veya beş paragrafla para kazanan insanlar da mevcut. Elbette ki etik kuralları çerçevesinde yanlış olan bu fal bakımı, öte yandan birçok insana umut veriyor. İnsanlar artık fal bakıldığında falın geçmiş hayatında ne olup bittiğini değil, geleceği öğrenmek istediği için fallarda yazanlar aslında gerçek olmasalar bile insanlara iyi umutlar aşılaması bakımından oldukça yararlı bir yapıya sahip. Çünkü günlük hayatta insanlar birçok sıkıntı ile karşılaşıyor. Kimi zaman ise kötü yollara başvurmaktadırlar. Bu yolla aslında, ya olursa! Mantığı ile hareket edip tekrar hayata devam ediyorlar.

Yazar: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.