kahverengi ile kombinlenebilecek renkler

Kahverengi İle Kombinlenebilecek Renkler

Renkler modanın bir parçası olup günlük yaşantımızın birçok alanında önemli bir yer tutmaktadır. Günlük yaşantımıza gözümüze hoş görünüp, güzel gelen pek çok şeyin arkasında aslında renklerin uyumu yatmaktadır. Giyinirken de renkler hep ilk önce düşünülen seçeneklerdir ve renklerin bir arada uyum içerisinde olması adına giyinmeye çaba gösterilir.

Kahverengi ve Bordo Uyumu

Kahverengi tek bir ton olmayıp kendi içerisinde birçok ton taşımaktadır. Kahverengi ile en uyumlu ve kombin edilecek renk kesinlikle bordodur. Özellikle açık kahve tonları ile bordo muhteşem bir uyum içerisindedir. Açık kahve bir giysi ile bordo bir çantanın uyumuna şıklık adı verilir.

Kahverengi ve Krem Uyumu

Pek çok kişi kahverengiyi en çok krem rengi ile kullanır. Özellikle bembeyaz giyinmek yerine kahve tonlarında açık krem rengi tercih edilir, bu şekilde daha hoş ve güzel bir geçiş yapılmış olur.

Kahverengi ve Pembe Uyumu

Moda içerisinde, kahverengiyi uyumlu kullanmak isteyenlere pembe, yani uçuk pembe güzel bir kombindir. Sadece renklerin koyuluğu ve açıklığı burada önemlidir.

Kahverengi ve Yeşil Uyumu

Giysilerinde daha tarz ve rahat bir hava yaratmayı sevenler için, kahverengi ile kullanabilecekleri renklerden bir tanesi asker yeşilidir. Aslında yalnızca asker yeşili değil, yeşilin her tonu kahverengi ile müthiş bir uyum sağlayabilmektedir.

Kahverengi ve Açık Mavi Rengi Uyumu

Kendi içerisinde açık ve koyu tonları bulunan kahverenginin tüm tonlarıyla uyum sağlayan en iyi renklerden biri de hiç kuşkusuz açık mavi ya da bebe mavisidir. Kahverengi, açık mavi rengi ile yumuşak bir geçiş yapmaktadır.

Kahverengi ve Siyah Uyumu

Koyu renklerin efendisi olan siyah ile zaten kullanılamayan bir renk bulunmamaktadır. Her renkle uyumlu olan siyah kahverengi ile de uygun tonlarda uyum sağlayacaktır.

Yazar: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.