kıl dökücü sprey nasıl kullanılır

Kıl Dökücü Sprey Nasıl Kullanılır?

Cilt bakımı denince akla ilk gelen vücut tüylerimiz olmaktadır. Kadın, erkek gözetmeksizin her yaşta ve her cinste artık bir sorun haline gelmektedir. Tabii ki artık sorun haline gelen bu rahatsız edici tüylerden kurtulmak eski zamanlardaki gibi çok da zor değildir. Uzun yıllar önce kadınlar istenmeyen tüylerden kurtulabilmek için kendilerine çam ağacı ve şekerden karışım elde edip bu karışımı ağda haline getirip istenmeyen tüylerden bu şekilde kurtulmaktadırlar.

Günümüzde ise istenmeyen bu tüylerden kurtulmanın pek çok yolu vardır. Mesela kıl dökücü spreyler, yüz tüyleri için ağdalar koltuk altı ve bacaklar için tüy dökücü spreyler olmak üzere istenmeyen tüylerden kurtulmanın pek çok yolu vardır.

Erkeklere nazaran kadınlar dış görünüşlerinden sürdükleri ojenin rengi ne kadar önem vermektedirler. Tabii ki bu yüzden istenmeyen tüyler kadınlar için bir çile haline gelmektedir. Bu çile haline gelen vücut tüylerinden kurtulmak artık çok basit. Nasıl mı? Sorularınızın cevapları aşağıda bulunmaktadır.

İstenmeyen Tüyler İçin Sprey Çeşitleri

Tüy dökücü sprey denince akla pek çok marka ve çeşit gelmektedir. Erkekler için tıraş jellerin den kadınlar  için olan tüy dökücü deodorant spreylere kadar çeşit bulunmaktadır. Veet, epi, clemy, depycure, epimori. Bunlar kadınlar ve erkekler için olan tüy dökücü spreyler olmaktadır ve daha bunun gibi pek çok çeşidi bulunmaktadır.

Tüy Dökücü Spreylerin Faydaları

Tüy dökücü spreyler cilde zarar vermemektedir. Kaşıntı yapmamaktadır. Tüylerin tamamen dökülmesini sağlamaktadır. Ciltte  batık yapmamaktadır. Tüyleri yumuşatarak seyrek çıkmasını sağlamaktadır.

Tüy Dökücü Spreyler Nasıl Kullanılır?

Kullanılmakta olan sprey istenilen bölgeye ince tabaka halinde uygulanılmaktadır. Sprey kutusunun üzerinde belirtilen süre kadar bekletilmelidir. Daha sonra bol su ile yıkanmalıdır. Bu spreyler bütün vücut bölgelerinde kullanılmaktadır. Tüy dökücü spreyler yaz aylarında da kullanılabilmektedir. Bir sakıncası bulunmamaktadır.

Yazar: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.